Бути працелюбним означаэ: Сумлінно ставитися до ............, Старанно..............., Завжди мати гарний настрій під час ...................., цікавитися ...................., пишатися .............. . Помогите надо место проп...

Бути працелюбним означаэ: Сумлінно ставитися до ............, Старанно..............., Завжди мати гарний настрій під час ...................., цікавитися ...................., пишатися .............. . Помогите надо место пропусков точки вписать слова такие:Будь-яка праця, робота, доручення,завдання, результат , процес. Помогите!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Бути працелюбним означаэ: Сумлінно ставитися до будь-якої праці, Старанно виконувати доручення, Завжди мати гарний настрій під час  роботи, цікавитися процесом, пишатися результатом.