Чем были памяти даты:1015,1019,1036.Нужно срочно,спасибо тому кто ответит!:)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1019 начал править Ярослав Мудрый. 1036 выиграл битву с печенигами под Киевом, умер брат Мстыслав
Гость
1015- 15 липня у віці 69-и років помер Володимир I Святославович, великий князь Київський з 980, хреститель Русі 1019- Боротьба між синами Володимира Великого за київський престол завершилася перемогою Ярослава, який переміг Святополка в битві на річці Ільтиці і почав княжити в Києві. Князь Ярослав одружився з донькою шведського короля Інгігердою. Вперше складено збірник найдавніших правових норм — «Правда Ярослава». 1036-Битва під Києвом