Через вершину конусапроведено площину під кутом альфа до площини основи.Ця площина перетинає основу конуса по хорді,яку видно з центра його основи під кутом бетта.Радіус основи конуса дорівнює R.Знайдіть: 1)площу перерізу. 2)до...

Через вершину конусапроведено площину під кутом альфа до площини основи.Ця площина перетинає основу конуса по хорді,яку видно з центра його основи під кутом бетта.Радіус основи конуса дорівнює R.Знайдіть: 1)площу перерізу. 2)довжину твірної конусу.