Черв конволюта не має ані шлунку, ані кишечника. Але з харчуванням у нього проблем немає, адже..... А. це єдина тварина, якій енергія не потрібна. Б. в нього унікальний орган травлення. В. органічні речовини синтезуються з неор...

Черв конволюта не має ані шлунку, ані кишечника. Але з харчуванням у нього проблем немає, адже..... А. це єдина тварина, якій енергія не потрібна. Б. в нього унікальний орган травлення. В. органічні речовини синтезуються з неорганічних самі. Г. його годують симбіотичні гриби. Г. його годують симбіотичні водорості.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
його годують симбіотичні гриби