Червоні пелюстки півонії, сині кошики волошок, різноманітність відтінків бузку, троянд, півників, тюльпанів - все це прояв дії пігментів, які називаються... а) фікобіліни; б) антоціани; в) каротиноїди; г) хлорофіли
Червоні пелюстки півонії, сині кошики волошок, різноманітність відтінків бузку, троянд, півників, тюльпанів - все це прояв дії пігментів, які називаються...
а) фікобіліни; б) антоціани; в) каротиноїди;
г) хлорофіли
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
б)антоціани....саме вони зумовлюють забарвлення пелюсток квітів,соковитих плодів і т.д.