Четверо братів разом з"їли 11 яблук.кожен з"їв одне яблуко і жодні два з них не з"іли однакову кількість яблук троє з них разом з"їли 9 яблук і один з них з"їв рівно 3 яблука.скільки яблук з"їв хлопчик,який з"їв найбільшу кільк...

Четверо братів разом з"їли 11 яблук.кожен з"їв одне яблуко і жодні два з них не з"іли однакову кількість яблук троє з них разом з"їли 9 яблук і один з них з"їв рівно 3 яблука.скільки яблук з"їв хлопчик,який з"їв найбільшу кількість яблук.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
знал бы украинский помог))))