Чи любиш ти читати книжки?Чому?Напиши про це текст-міркування(5-7 речень).

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
"Хто багато читає, той багато знає" ▬ так кажуть у народію І це правдаю Книжка вчить, як на світі жить. Вона відповідає на безліч запитань. І кожна людина знає, що відданішого і мсудрішого друга, ніж книга, не знайти. Читаючи книжки, я дізнаюся чимало нового й цікавого, вчуся бути добрим, милосердним, щедрим. Отже, читати книжки корисно й цікаво)) ☺☻♥♦♣♠•◘○◙♂♀♪♫☼►◄¶§▬↨↑↓→←∟↔▲