Чи можна уникнути конфлікту між дітьми і батьками твір стаття

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Батьки і діти-це одне ціле.Але на привеликий жаль іноді батьки не розуміють своїх дітей і навпаки.Щоб цього уникнути,ми дорослі повинні багато приділяти дитині увагу,розуміти її,допомагти у складну хвилину,щоб вона почувалася захищеною.Спілкуючись з дитиною,не грубіть їй,зробіть розмову так,ніби ви з нею граєте.За таке дитина вас нагородить своїм добрим і гарним настроєм,бо діти -це наше майбутнє.