Чи подобаеться тоби весна ?Чим саме? Напиши про це текст-розповидь 5-7 речень

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Весна дуже гарна пора року. Коли приходить весна, все навколо розцвітає. Стають зеленими луги, проростає травичка. Починають цвісти дерева. Стає тепло. Повертаються птахи з вирію і співають пісні. Світ з появою весни стає різнобарвним. Я дуже люблю весну.