Чи погоджуєтесь ви з такими висловлюваннями Полліанни; Коли шукаеш привид для радощів забуваєш про неприемне :Жити-це робити те що хочеться ??

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Так мені подобається  " гра в радість" тому що можна знайти повід для радощів. Коли шукаєш привід для радощів то забуваєш про неприємне. " Жити - це робити   те,  що хочеться"  Що потрібно людині для щастя? Мир Взаєморозуміння Бажання допомагати людям. Приносити людям радість Доброта