Чи відрізняється ґрунт від гірської породи скорочено Будлазко

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ТИМ ЩО ГРУНТ БІЛЬШ РОДЮЧИЙ И ГУМУСУ В НЬОМУ БІЛЬШЕ И МІНЕРАЛІВ ґрунт — це природне тіло, що складається з твердих (мінеральних і органічних) речовин, рідини і газів, утворюється на поверхні землі, має горизонтальне поширення і характеризується одним або двома послідовними горизонтами або шарами, які відрізняються від вихідного матеріалу в результаті накопичення, виносу, зміни і перетворення енергії та матерії і здатне підтримувати коріння рослин в природному середовищі.А гірські породи це природні агрегати однорідних або різних  мінералів, утворених за певнихгеологічних умов у  земній корі або на її  поверхні.  М. С. Шатський визначав гірську породу, як  парагенезис мінералів. Як правило, гірськими породами вважаються тільки тверді тіла, хоча в широкому розумінні до гірських порід входять також рідкі речовини ( вода,  нафта тощо) та  природні гази.