Чи випадковими іменами І. Карпенко-Карий наділив Калитку {гаманець із грошима), Пузиря {виріб із тонкої гуми, який може луснути під час надування) і Бонавентуру (античний філософ, який вирізнявся красномовністю)? Обґрунтуйте св...

Чи випадковими іменами І. Карпенко-Карий наділив Калитку {гаманець із грошима), Пузиря {виріб із тонкої гуми, який може луснути під час надування) і Бонавентуру (античний філософ, який вирізнявся красномовністю)? Обґрунтуйте свою думку.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мені подобається Геракл тому,що він мужній,відваний. Він створив 12 самих складних подвигів. Геракл був сином зевса та земної жінки Алкмени. Геракл в переводі означає сильний мужній, Геракла виховував кентавр Хірон. (кінцівку написати які дванадцять подвигів створив геракл тому ,що я точно не памятаю)