Чи завжди рід іменників збігаєтьсяв ро сійскій і українских мовах назви іменники,які в українскій мові мають інший рід чи завжди іменники збігаються за числами

Чи завжди рід іменників збігаєтьсяв ро сі йскій і українских мовах назви іменники,які в українскій мові мають інший рід чи завжди іменники збігаються за числами
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Не завжди, можуть бути різні числа і роди, але якщо це не рднорідні слени речення