Чи згодні ви з тим , що індустріалізація України була явищем суперечливого характеру ?
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Передумови початку індустріалізації. Особливості проведення соціалістичної індустріалізації у СРСР взагалі і в Україні зокрема. Вплив індустріалізації на економіку держави. Голодомор 30-х років в Україні як наслідок примусової індустріалізації.