Чим відрізняється будова клітин гладкої та смугастої м'язової тканини?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Смугаста м"язова тканина :Волокна цього типу м"язів довгі,зібрані в пучки,їх клітини можуть досягати декількох сантиметрів в довжину(аж до 10-12),ниткоподіба форма,У них містяться багато ядер,мітохондрій і міофібил. Гладка м"язова тканина:Гладкі мязи вистилають деякі внутрішні органи,кишечник,матка,сеч.міхур...Товщина волокна набагато більша ніж у смугастої,Клітини володіють веретеноподібно формою,мітохондрій у міоцитах менше ніж у смугастої Сподіваюсь допомогла)