Чий це м`яч ? присвійні прикметники з таких імен-тарас сашко миколка олексій назар олег сергій оленка марія марійка надія ольга наталя наталка леся.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тарасів (Тарасовий), Сашковий (сашків) Миколкин, Олексіїн, Назарів, Олежин, Сергієвий, Оленчин,  Маріїн, марійчик, Надіїн, Ольжин, Наталчин, Наталків, Лесін