Чого навчає казка незвичайні пригоди алі в країні недоладії 15-20 речень допоможіть будь ласка даю 20 балів

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Казка незвичайні пригоди Алі в країні недоладії навчає не лінитися.Завжди все треба дороблювати до кінця.Уміти виправлятися.Якщо почав якусь справу то треба доробляти да кінця.І на прикладі Алі ми побачили як важливо мати терпіння щоб доробляти справи до кінця.