Чоловік випє 30 - літрову діжку води за 10 днів, а з жінкою цю саму діжку за 6 днів. за скільки днів випє цю діжку води жінка?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 30 : 10 = 3 (л/день) - выпьет муж. 2) 30 : 6 = 5 (л/день) - муж и жена выпьют вместе. 3) 5 - 3 = 2 (л/день) - выпьет жена. 4) 30 : 2 = 15 (дней) Ответ: за 15 дней выпьет боченок воды жена.