Чоловік з полідактилією одружився з нормальною жінкою.Вони мають 5 дітей, і всі з полідактилією. Один з синів одружився з нормальною жінкою. Яка ймовірність нарождення у них дітей з аномалією?
Ответ(ы) на вопрос:
1.Дано: А-больной а-здовый Р. папа: Аа, мама:аа найти: F1 Решение: П. Аа*М. аа G. A a F1 Aa по генотипу: 100% по фенотипу: 100%