Чоловік з полідактилією одружився з нормальною жінкою.Вони мають 5 дітей, і всі з полідактилією. Один з синів одружився з нормальною жінкою. Яка ймовірність нарождення у них дітей з аномалією?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Дано: А-больной  а-здовый Р. папа: Аа, мама:аа   найти: F1   Решение: П. Аа*М. аа G.                   A     a F1                     Aa по генотипу: 100% по фенотипу: 100%