Чом це, мамо, пташенята до вікна летять щомить? Це вони до мене в хату, мабуть, хочуть залетіть? Відчини віконце, мамо! Хай вони сюди летять! Я дивитимусь. Руками я не буду їх займать! Наталя Забіла 2. Відшукай спочатку питаль...

Чом це, мамо, пташенята до вікна летять щомить? Це вони до мене в хату, мабуть, хочуть залетіть? Відчини віконце, мамо! Хай вони сюди летять! Я дивитимусь. Руками я не буду їх займать! Наталя Забіла 2. Відшукай спочатку питальні речення, потім — спонукальні й розповідні. Як ти їх розпізнаєш? 3. Спиши розповідні речення.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Чом це,мамо,пташеня до вікна летять?-питальне, знак питання наприкінці речення Це вони до мене в хату, мабуть, хочуть залетіть? -питальне, знак питання  Відчини віконце, мамо! Хай вони сюди летять!-спонукальне,просить маму відчинити віконце  Я дивитимусь. -розповідне. Руками я не буду їх займать!-розповідне, восклицательное точка и восклиц.знаки в конце предложения