Чому батько не залишив Шевченкові спадщину?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тому,що батько сказав"...А тобі Тарасе я нічого не залишаю,бо з тебе буде або велика людина або великий ледащо"...Те що сказав батько Шевченкові правдиві слова,адже якщо подумати те ,що б йому залишив батько нічого б йому не допомогло.
Гость
Батько не вважав сина гідним отримати спадщину, тому що не бачив у ньому доброго господаря. Батько наче передбачив, що син не буде займатися домашнім господарством, а візьметься за інший рід діяльності