Чому хлорофіл називають зеленою кров'ю нашої планети і яка його роль у земному жит

Чому хлорофіл називають зеленою кров'ю нашої планети і яка його роль у земному житті?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тому що він дає рослинам здійснювати фотосинтез, в результаті якого виділяється кисень і повітря, і звбирається вуглекислий газ Зелена кров. Це можна порівняти з кров'ю людини. Якщо не буде здійснюватися кровообіг по організму - людина помирає. Відповідно з природою так само