Чому насіння мати краще, ніж спори? Почему семена иметь лучше, чем споры?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. насіння мають запас поживних речовин у вигляді ендосперму, вони набагато стійкіше до різних несприятливих умов, можуть розноситися н далекі відстані тваринами, птахами  2. всім споровым рослинам для запліднення потрібна вода ( сперматозоїд може підпливти до яйцеклітини тільки у воді). голосеменны і покритонасінні маю запас поживних речовин, що їм не потрібна вожа для оплодаотворения, плюс вони можуть видозмінюватися ( наприклад колючки -видоизменненые листя, як раз для того, щоб рослина могла рости а пустелях скажімо, зменшується плоадь випаровування, а також корінь може заглиблюватися під землю на 10 м в пошуку вологи)