Чому Німці не пустили своїх майстрів до московии Оксана Иваненко

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Оксана Дмитрівна Іваненко народилася в м. Полтаві в родині інтелігентів: мама була вчителькою, а тато — редактором газети, У шестирічному віці дівчинка сама видавала журнал хтя дітей -Гриб». Вона мріяла стати вчителькою, тому в роки Другої світової війни, коли мама організовувала безплатну школу для дітей біженців і робітників, охоче їй в цьому допомагала. У шістнадцять років Оксана вже працювала вихователькою в дошкільному дитбудинку. Тут вона почата писати перші казки для дітей. Протягом життя О. Іваненко написала майже п'ятдесят книжок для юних читачів. У її доробку особливо цікаві твори про Т. Шевченка. Марка Вовчка. Г. К. Андерсена, першодрукаря І. Федорова... Повість про майстра з виготовлення книжок ИИ й пропонуємо вашій увазі.