Чому поняття "композиція" ширше за поняття "сюжет"? Відповідь обгрунтуйте на прикладі конкретного художнього твору

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У композиціїкрім сюжетних елементів (експозиція, зав'язка, розвиток дії, кульмінація, розв'язка) є також позасюжетні елементи, такі як діалоги, монологи, ліричні відступи, портрети, пейзажі тощо. Не можу дати приклад, бо не знаю, який тобі клас потрібен)