Чому потрібні міфи легенди казки навіщо їх читати твір складіть дуже потрібно допоможіть будь ласка
Ответ(ы) на вопрос:
Казки, міфи чи легенди це не лише розповідь про добро та зло, але це перш за все багаж з яким вирушає в дорогу кожна маленька дитина.Це ті уявлення та образи, що допомагають нам у своїй подорожі ми вокористовуємо до всього, що нам трапляєтся.Це ті кординати, які згодом стають основою наших дорослих рішень,цінностей, світогляду,