Чому при доливанні до осаду купрум(2) гідроксиду розчину глюкози утворюється розч?

Чому при доливанні до осаду купрум(2) гідроксиду розчину глюкози утворюється розч??н яскраво-синього кольору? Які функціональні групи вступають у реакцію?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Це якісна реакція на альдегидну групу -  -С=О                                                                        |                                                                       H яка присутня в молекулі глюкози.