Чому Росія витрачала з бюджету менше коштів на освіту порівняно з Францією та Великою Британією?Чи вважаєте ви освіту важливим чинником всебічного розвитку суспільства?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
тому, що для Великої Британії та Франції необхідні кваліфіковані працівники набагато більше, ніж Росії. вся суть в тому, що в Росії набагато більший відсоток безробіття, ніж у вищезгаданих країнах і населення набагато більше, саме тому росія не вкладає в освіту великі кошти. їй це просто не вигідно.