Чому сало і загалом свинина вважаються одним з основних украінських продуктів

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Україна має сприятливі природні умови (кліматичні, географічні) для того, щоб мати великий різновид скотини у хозяйстві, в тому числі і свиней. Висококалорійне м*ясо з цієї домашньої тварини дозволяло селянам отримувати максимальну кількість енергії для роботи на полі. Сало дуже зручно тримати достатньо великий проміжок часу без особого нагляду за його способом зберігання.