Чому Семен Пустун з новели "Момент" передумав переправляти через кордон втікачів вночі, а зробив це вдень?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Семен вирішив переправляти втікачів вдень,бо вночі прикордонники чекаючи,що хтось буде втікати занадто пильно стежать за територією,і тому у Мусі та іншого революціонера було мало шансів  перейти кордон,та ще й в тому селі,де вони ховались почали обшукувати будинки,отже тікати треба було негайно!