Чому Шимека("Пісня пісень") Шолом-Алейхем називає "людиною повітря"?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Бо він спочатку кохав Бузю, а потім обрав навчання.Він як повітря змінює рышення.І це несправедливо,по вІдношенню до Бузі.Вона кохала його і він .Але потім покинув.
Гость
думайте своими мозгами для тово и задали вам учетиля вопрос чтобы ви подумали ато виростите и будете в интернете искать как викормить семю