Чому в садах формують крону дерев так щоб вона була невисока

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
її в Лісостепу та Поліссі. Просо вирощують переважно в Лісостепу та Степу. Це культура посухостійка. Рис вирощують на поливних землях у Миколаївській, Херсонській областях та в Криму.Провідними технічними культурами України є цукрові буряки та соняшник. Соняшник — основна олійна культура нашої країни. За обсягами його вирощування Україна посідає однезпровідних місць у світі. Основні площі зосереджені у степових районах. Останніми роками намітилися тенденція до скорочення площ посівів під цукровими буряками, що призвело до зменшення валового збору цієї культури. Найбільші площі посівів цукрового буряку знаходяться в Лісостепу.Виробництво соняшнику у 2008 році збільшилось порівняноз2007 р. на 54,8 % і склало 6,5 млн т, що зумовлено як збільшенням площ збирання (на 866,5 тис. га, або на 25,4 %), так і підвищенням урожайності (на 3,0 ц з 1 га, або майже на чверть). Сільськогосподарськими підприємствами зібрано 5,3 млн т соняшнику (на 56,6 % більше) за середньої урожайності 15,8 цз1 га проти 12,9 ц у 2007 році.