Чому Василя симоненка називають "лицарем на білому коні", а Олега Ольжича "лицарем духу"?СРОЧНО,НА ЗАВТРА!!!ПОМОГИТЕ!!!
Чому Василя симоненка називають "лицарем на білому коні", а Олега Ольжича "лицарем духу"?
СРОЧНО,НА ЗАВТРА!!!ПОМОГИТЕ!!!
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тому що У шістдесяті роки ХХ століття в українську літературу ввійшов молодий, талановитий поет, який згодом став символом правди і незрадливої любові до України. Це Василь Симоненко. Не судилося його таланту розкритися вповні, але те, що він створив, нетлінне. Слово його – коштовне надбання. Воно сяє всіма мальовничими гранями. Симоненко не думав про літературну славу – вона прийшла до нього посмертно й утвердилася на віки.А Олега Ольжича назвалиця хоробра людина, лицар, правдошукач, який завжди йшов прямо, ні на крок не звертаючи вбік, не шукаючи компромісів із совістю. так тому що