Чому змiнюється ЧСС i АТ пiсля навантаження; чому кров за фiзичного навантаження рухається швидше; чому в спортсменiв пiсля незначних навантажень показники пульсу й АТ залишаються практично незмiнними???

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
при нагрузкі в м*язах відбувається реакція окислення. для цього потрібно білеша кількість кислорору, ніж в стані спокою. оскільки кількість еритроцитів, які транспортують кислород, постійна кількість, то збільшити приток кислороду можна лище за збільшення притоку крові