Choose the correct form of the verbs in the texts. I (1) fell/'ve fallen in love with Angela when I (2) first saw/'ve first seen her at the Hot Club on my eighteenth birthday. We (3) were/'ve been together for 18 months now, ...

Choose the correct form of the verbs in the texts. I (1) fell/'ve fallen in love with Angela when I (2) first saw/'ve first seen her at the Hot Club on my eighteenth birthday. We (3) were/'ve been together for 18 months now, & we (4) got/'ve got engaged two weeks ago. We've got different personalities, but we (5) never had/'ve never had a real argument.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Выберите правильную форму глаголов в текстах. Я (1) Что я влюбился в Ангела, когда я (2) впервые увидел я впервые увидел ее в горячий Клуб на мой восемнадцатый день рождения.Мы (3) были/'ве были вместе в течение 18 месяцев теперь, и мы (4) у/'ве обручились две недели назад.У нас есть разные личности, но мы (5) никогда не было/никогда не был реальным аргументом.