Чотирнадцятирічний громадянин П. уночі проник до магазину, узяв гроші й портативний комп'ютер. Дайте кваліфікацію його дій

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
у своєму 14 річному віці П вже може понести кримінальну відповідальність . можуть бути назначені виправні роботи. штраф. також дитину поставлять на облік у місцеві органи поліції.