Что делают дети в парке с. 190 фотографий 2а Б2 по английский

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Много Чего может Помоч  тебе  словарь !!!
Гость
alice,sarah and sue are swimming in a pond ann and mary are  walking with dog kate is riding on the carousel ken,jim and ted are playing football  andrew is climbing on a tree steve is trying to feed a lion tom is riding a bike helen is taking photos mike watching a lion david playing with kite