Что куда писать He isn`t He doesn`t 1 .....want to be a driver. 2........like the driver. 3 ........a driver. 4 ........fine. 5....want to be in Africa. 6 ....from Africa. 7......Sam. 8......my friend. 9....want to play with S...

Что куда писать He isn`t He doesn`t 1 .....want to be a driver. 2........like the driver. 3 ........a driver. 4 ........fine. 5....want to be in Africa. 6 ....from Africa. 7......Sam. 8......my friend. 9....want to play with Sam. 10 ....like to play with my friend.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1, 2, 5, 9 и 10 He doesn't3, 4, 6, 7, 8 He isn't