Что означает это прислив'я : Хто мови своеи цураеться хто сам себе стидаеться

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 Я розумію це прислів*я так,що споконвіку мову вважали найвищою цінністю. Цінували мову люди за те, що завдяки їй мали можливість передавати свої думки,почуття, а найголовніше традиції і звичаї із покоління в покоління. А той,хто нехтує рідною мовою, зневажає свою Батьківщину де він народився і самого себе. Йому має бути соромно перед своїм народом. Рідну мову нам потрібно любити і поважати, бо вона- наша душа.