Что такое интервал и приведите несколько примеров что такое ритм и для чего лн нужен
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Інтервал-це співзвучання двох звуків або відстань між двома звуками. Нижній звук інтервалу називається основою, а верхній вершиною...)))) Ритм- це швидкість руху в музиці. Темпи бувають різні: повільні.. Помірні.. Швидкі
Гость
Это расстояние между нотами . Интервал октава (7 нот) ля -ля