Что такое мистика?мистификация? можно ли отделить от фантастики?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 надприродні явища і наслідки духовної практики, як зв'язок із потойбічним світом і надприродними силами.. Якщо у містичних переживаннях є безпосередній зв'язок (єднання) з Богом (божественними силами) шляхом аскетизму  (офіційно встановлених релігією духовних традиційних  практик), тоді говорять про релігійну  містику. Згідно з академічною класифікацією релігеєзнавства, окультизм , ворожіння тощо не належать до релігійної містики
Гость
мистику от фантастики можно отделить потомучто мистика это ужасы а фантастика это фантазии людей