Что такое қыдыр қону Буаз марал Сөзің шалыс дінін сату Кір жуып,кіндік кескен жер Сауын айту Ұйлықты помогите пожалуйста

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
қыдыр қону- спускаться к пророку Буаз марал-Беременные олень Сөзің шалыс ложное слово  дінін сату -религия продажи Кір жуып,кіндік кескен жер-Промывают, нарезают пуп земли Сауын айту - Доение сказать Ұйлықты  толпиться; собираться толпой