Чтобы настелить пол в комнате , площадь которой равна 5м^2, израсходовали 15 м досок шириной 2/5 м. сколько метров досок шириной 0,25 м необходимо для настилки пола в комнате, площадь которой 8 м^2?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Нехай кімната 8 м^2 буде мати ширину - 2 метри, а довжину - 4 метри; Візьмемо любу сторону кімнати, нехай це буде ширина, яка = 2 метри, тоді: ширину потрібно поділити на ширину дошки, тобто: 2 / 0,25 = 8 (8 дошок потрібно щоб закласти кімнату по ширині) Тепер помножимо довжину на кількість дошок що потрібно покласти у кімнату по ширині, тобто: 8 * 4 = 32 (метри) Відповідь: 32 метри!