Cкласти текст " Чим запам`яталася менi початкова школа" Терміново.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Для мене школа — це другий дім. Тут ми спілкуємося, радимося і дорослішаємо. Для багатьох учнів і для мене школа — це щось більше, ніж просто освіту. Найважливіші роки свого життя людина проводить у школі. Саме тут він знаходить справжніх друзів, визначається у виборі своїх захоплень, вперше стикається з життєвими труднощами і радіє своїм першим перемогам. Школа назавжди залишається в пам’яті кожної людини. У школі формується характер, складається наше ставлення до навколишнього світу. Всі головне в долі людини починається зі школи. Яким ти будеш в шкільні роки, таким ти і станеш в подальшому житті.