CРОЧНО! ПЕРЕВЕДИТЕ! I have a terrible sore throat . medicine for a cold doesn't help me. I have a headache,and I'm running a temperature . perhaps I have the flu . I have a stomachache . I feel awful . perhaps I've got appendi...

CРОЧНО! ПЕРЕВЕДИТЕ! I have a terrible sore throat . medicine for a cold doesn't help me. I have a headache,and I'm running a temperature . perhaps I have the flu . I have a stomachache . I feel awful . perhaps I've got appendicitis . I have terrible earache . I have toothache . Let's terrible . I don't feel well . It may be a cold or some other illness .I think it I've cut my hand . It hurts . I've hurt my back,leg and arm . I think it will take me a long time to get better.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У меня страшная боль в горле. лекарство от простуды не поможет мне. У меня болит голова, и я бегу температуру. возможно, у меня грипп. У меня болит желудок . Я чувствую себя ужасно . может быть, у меня аппендицит. У меня ужасный Earache. У меня болит зуб . Давайте ужасно. Я не чувствую себя хорошо. Это может быть холодной или какой-то другой болезни .Я думаю, что это я порезала руку. Больно . Я повредил спину, ноги и руки. Я думаю, что это займет у меня много времени, чтобы стать лучше.
Гость