Cрочно.Визначити ДiЕВiДМiНУ.ПИШУВизначити ДiЕВiДМiНУ.ПИШУ .ПЛАНУЮ.ПiТИ.ПОДАРУВАЛИ.НАЗВАЛА.НАВЧАЭШСЯ.ЧИТАЛА.СПОДОБАЛАСЬ.ЛЮБЛЮ.ХОДИТИ.ПРИЪДЕШ.ЧЕКАТИ

Cрочно.Визначити ДiЕВiДМiНУ.ПИШУ Визначити ДiЕВiДМiНУ. ПИШУ .ПЛАНУЮ.ПiТИ.ПОДАРУВАЛИ.НАЗВАЛА.НАВЧАЭШСЯ.ЧИТАЛА.СПОДОБАЛАСЬ.ЛЮБЛЮ.ХОДИТИ.ПРИЪДЕШ.ЧЕКАТИ
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
пишу 1д планую 1д піти 1д подарували 1д назвала 1д навчаєшся 1д читала 1д сподобалась 1д люблю 2д ходити 2д приїдеш 1д чекати 1д