Cтих про весну. На украинско языке

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Люблю весну, та хто її не любить, Коли життя цвіте, як пишний сад. І, мов у сні, шепочуть листя губи, І квіти шлють солодкий аромат. Люблю весну, коли плюскочуть ріки, Коли рида од щастя соловей І заглядає сонце під повіки У тишині задуманих алей.. . Люблю, коли блукає місяць в травах, Хатини білить променем своїм І п'є тепло ночей ласкавих, А на лугах пливе туманів дим.. . Весна вдягла у зелень віти в дуба, уже курличуть в небі журавлі. Люблю весну, та хто її не любить на цій чудесній, радісній землі!
Гость
Веснянка Виграва сопілонька У ліску, Красується зємленька У вінку. Вітерець пустуючи Шамотить, Молодеє листячко Мерехтить. А у полі житечка Оксамит, А над полем — сонечко І блакить. І мов легкі човники На морях, Плинуть білі хмароньки В небесах. І на річці хвилечка Мов жива, А у лісі сопілонька Виграва.