Дайте відповідь на запитання 5 клас 1) назвіть історичні регіони України 2) напиш?

Дайте відповідь на запитання 5 клас 1) назвіть історичні регіони України 2) напиш??ть назви східно-слов'янських союзів племен які жили на теренах Волині та Надніпровщини 3) які історичні регіони розташовані на півночі та сході України
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Середня Наддніпрянщина, Полісся, Волинь, Поділля, Галичина, Підкарпатська Русь (Підкарпатська Україна), Буковина, Покуття, Південна Бессарабія, Таврія, Крим, Запорізька Січ, Донщина, Слобо Західна Україна