Дальтонізм успадковується в зчепленому з Х - хромосомою статі і викликається рецесивним геном. Чоловік - дольтонік одружується з нормальною жінкою, батько якої був дальтоніком. Яким дубе зір у дітей від щлюбу дальтоніка з жінко...

Дальтонізм успадковується в зчепленому з Х - хромосомою статі і викликається рецесивним геном. Чоловік - дольтонік одружується з нормальною жінкою, батько якої був дальтоніком. Яким дубе зір у дітей від щлюбу дальтоніка з жінкою, яка не є носієм гена дальтонізму.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Д-норма,д-дальтонизм. Р  ХдУ  * ХДХд F1   ХДХд      ХдХд     ХДУ       ХдУ        норм       даль     норм     дальт По второму вопросу   ХдУ * ХДХД  девочки будут носительницами ХДХд, мальчики будут здоровыми ХДУ.