ДАМ 17 баллов ПОЖАЛУЙСТА, помогите Найти десять простих речень з Наталки Полтавки

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Нехай глянуть очі мої на тебе іще раз і навіки закриються... 2) Та куди ви, добродію, налагодились? 3) Наградив бог Терпилиху дочкою.  4) Ніхто і не квапиться. 5) Так чом же ви не одружитеся? 6) Тут зла ніякого нема. 7) Тілько Наталка не промах!.. 8) Мені з думки не йде наше безталання. 9) Через мою непокорность ви біду терпите? 10) Спрос не біда